Hakkımızda

Hugo Antalya likit bayisi olarak Antalya ve çevresinde 10 yıldan fazladır likit, salt likit ürünleri, elektronik sigara ve likit aroma alanlarında hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemizin temeli insana duyduğumuz sevgi ve saygıdan gelmektedir. İnsana verdiğimiz değerle fark yaratarak 10 yıldır sektörün önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Firma olarak vizyonumuz; insan sağlığına değer vermekten ve odağına insanı koymaktan asla vazgeçmeden ülke genelinde hizmet vermeye devam etmektir.

Misyonumuz ise; sağlıklı ürün temini ve kaliteli hizmet konusundaki kararlı duruşumuzdan vazgeçmeden sektörün güvenilir bir kaynağı olmaya devam edip, günden güne daha fazla büyümek ve ülke ekonomisine katma değer sağlamaktır. Firmamız likit ve salt likit kategorisi dışında yeni nesil elektronik sigara çeşitleri konusunda da çok fazla modeli bünyesinde bulundurmakta, tüm elektronik sigara kullanıcılarına daha sağlıklı içim keyfini yıllardır yaşatmaktadır. Likit ve salt likit kategorisinde de saflık derecesi yüksek ürünler sağlayarak piyasanın önde gelen markaları arasındaki yerimizi korumaktayız.

Gün içerisinde verilen siparişleri Antalya ve çevresine aynı gün kargolayarak dağıtım ağımızı her geçen daha da genişletiyoruz. Üst kalite ürünlerimiz ve likitlerimizin yanı sıra orijinal elektronik sigara coilleri ve yedek parçalarını da temin etmekte, elektronik sigara kapsamında tüm ürün gruplarını sizlere güvenle arz etmekteyiz. Duman üretmediği, zift ve katran gibi maddeleri içermemesinden kaynaklı olarak insan sağlığına çok daha az zarar veren ürünler oldukları için elektronik sigara kapsamında satışı yapılan ürünlerin de en kaliteli olanlarını temin edip sizlerle buluşturuyoruz.

Ürün skalamızda bulunan çok çeşitli sayıda aromayı hem sizlerin talepleri doğrultusunda belirliyor, hem de size kendi seçimlerimizle mükemmel kalitede ve özel içim sağlayan aromalar seçiyoruz. Tüm seçim süreçlerimizi büyük bir titizlikle gerçekleştirip, müşterilerimize hep en iyi ve mükemmel hizmeti sağlıyoruz.

Salt likit Antalya bayisi olarak piyasanın en şık ve kaliteli ürünlerini iyi fiyat politikaları ile sizlere sunmaya devam ederken, ürün skalamızı her geçen gün geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin ödemelerini güvenle yapabilmeleri için sitemizin güvenlik düzeyini sürekli üst noktada tutarak huzurlu şekilde alışveriş yapabilmeniz için tüm koşulları sağlıyoruz.

Elektronik sigara kullanımı konusunda üst standartlarda keyif veren, kaliteli malzemeleri tüketicilerle buluşturmaya devam etmek için daha fazla gayret etmeyi kendimize misyon edinerek, müşterilerimize her daim aynı kalitede ürünleri temin etmek adına kapsamımızı daha da artıran bir şirket olarak yolumuza devam ediyor olacağız. Birlikte hep iyiye, en iyiye!