Elektronik sigara Antalya firması olarak orijinal e sigara modellerini sunuyoruz. Ürünlerimiz Antalya içi ve diğer tüm ilçelerde aynı gün kargolanmaktadır.


Antalya ilimizde bulunan tüm müşterilerimize birinci sınıf ürün sağlamayı hedefleyen elektronik sigara firmamız, uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajları ile hizmetinizde! Elektronik Sigara Antalya firması olarak gerek normal likit, gerekse de salt likit olarak müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli şekilde ürünlerimizi ulaştırmayı hedefliyoruz. Antalya’da elektronik sigara denince akla gelen ilk isim olan firmamız, facebook gibi sitelerde satış yapmamakta, ancak sizlere güvenli bir alışveriş ortamı sağlamak adına web sitemiz üzerinden rahat ve konforlu bir alışveriş ortamı sunmaktadır.

elektronik sigara antalya

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara, genellikle sigarayı bırakmak isteyen kişiler tarafından kullanılan ve kullanıcıya nikotinli veya nikotinsiz buhar sağlayabilen elektronik cihazlardır. Çevreye duman yaymadığı için rahatsızlık vermeyen elektronik sigaralar, haznesinde bulunan ve likit adı verilen sıvıyı, içerisindeki elektronik devre sayesinde buharlaştırır ve kullanıcıya gerçek sigara içiyormuş hissiyatı verir. İçerisindeki maddelerin normal sigaraya göre daha az kanserojen madde ihtiva ettiği iddia edilmektedir. Likit adı verilen kartuşlar, aroma çeşidi ve nikotin seviyesine göre sınıflandırılmıştır. Elektronik sigara çeşitlerini Antalya ilimize hizmet veren web sitemizde bulabilirsiniz.

Antalya Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik sigara Antalya denince akla gelen ilk isim olan firmamız, sizlere farklı aromalarda ve farklı nikotin oranlarında likit seçenekleri sunarken, farklı çeşit elektronik sigara modelleri de sunmaktadır. Aynı zamanda kişisel bir aksesuar olan elektronik sigara, farklı renk ve modeller ile kullanıcıya kendi zevklerine göre seçim yapmasını olanaklı kılmaktadır.

Elektronik Sigara Çeşitlerini Tüm Antalya'ya Gönderiyoruz!

Web sitemiz üzerinden seçeceğiniz farklı renk ve modellere sahip elektronik sigara ürünlerimizi Antalya içerisinde siz değerli müşterilerimize uygun fiyat avantajı ile en kısa sürede ulaştırmayı hedefliyoruz.  Yalnızca e-sigara değil, sigara likiti çeşitleri ile de Antalya ilinde kaliteyi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Antalya Elektronik Sigara Firması Olarak Hızlı Gönderim Sağlıyoruz

Özellikle son yıllarda e-sigara ürünlerine rağbet artmaktadır. Ancak bu ürünlerin güvenilir yerden alınmaması sonucu istenmeyen kazalar veya sağlığa zararlı ürün satışı yapılmaktadır. E-Sigara Antalya firması olarak sahip olduğumuz tecrübe ile sizlere web sitemiz üzerinden tüm Antalya’ya hizmet veriyoruz. Bu sayede kaliteli ürünleri ucuza aldığınız gibi, kullanmış olduğumuz altyapı sayesinde güvenli alışverişin tadını çıkaracaksınız.

Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?

Elektronik sigara, tütün bitkisinin içerisinde bulunan kanserojen maddeler ve sigarayı bırakmak isteyen tiryakilerin gereksinimi sonucu ortaya çıkmıştır. 7 Şubat 2017 tarihli BBC news haberine göre normal sigaraya göre %97 oranda daha az zararlı ürün içeren elektronik sigaralar, gün geçtikçe daha popüler olmaktadır. Elektronik sigarada sadece suda çözünen aroma vericiler vardır. Bu aroma vericiler hava çekildiğinde elektronik devre tarafından algılanarak atomizer adı verilen komponent tarafından yüksek ısı verilerek buharlaştırılır. Elektronik sigara içinde bulunan salt likit, nikotinli veya nikotinsiz olabilir.

Elektronik Sigara Likiti Nedir?

Elektronik sigaranın çalışması için gerekli sıvıya sigara likiti adı verilmektedir. Bu likitlerin içinde ana madde olarak gliserin bulunmaktadır.  Kullanılan bu gliserin bitkisel ya da sentetik olabilmektedir. İçerisine belli oranda aroma ve isteğe göre nikotin ilave edilen likitler steril ortamda karıştırılarak kullanıcıya sunulur. Genel olarak Salt likit ürünlerinde normal likite oranla iki kat fazla nikotin bulunmaktadır. Elektronik nikotin olarak da bilinen bu ürünü Antalya içinde satın almak isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Likit Çeşitleri Nelerdir?

Elektronik sigarada da olduğu gibi, salt kilitlerde de birçok aroma ve çeşit bulunmaktadır. Aromanın haricinde dikkat edilmesi gereken nokta ise içerisindeki nikotin miktarıdır. Tiryakiler tarafından yüksek nikotin içeren salt likit tercih edilirken, sigara alışkanlığından kurtulmak isteyen kişiler ise normal likit tercih etmektedir.  

Salt Likit ve Normal Likit Çeşitleri Web Sitemizde!

Antalya ili için web sitemiz üzerinden çeşitli aroma ve farkı nikotin oranlarında sunulan ürünlerimizi görebilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Genellikle tiryakiler tarafından tercih edilen salt likit, çok farklı aroma çeşitleri ile zenginleştirilmiştir. Her iki likit çeşidini de web sitemizde bulabilir ve Antalya ili içindeki her yere kargo ile gönderim hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Elektronik Nikotin Nedir?

Elektronik sigara, içinde likit kartuşu bulunan ve sahip olduğu batarya ile bu likiti anlık olarak yüksek ısı vererek buharlaştırmaya yarayan bir cihazdır. İçindeki nikotin kimyasal olarak sigaradakinin aynısıdır. Elektronik denmesinin sebebi, klasik sigaradan farklı olarak elektronik bir devre kontrolü ile buhar haline getirilmesidir.

Elektronik Sigara Sağlığa Zararlı mıdır?

Elektronik sigaraların sağlığa zararlı olup olmadığı tartışmalı bir konudur. Ancak bu durum bugüne kadar ispatlanmış değildir. Elektronik sigarada, normal sigaradaki gibi katran ve karbon monoksit benzeri yaklaşık dört bin zararlı madde bulunmaz. Ayrıca nikotin, normal sigaralardaki gibi kansere yol açmıyor. Bu sebeple İngiltere sağlık bakanlığı NHS, sigarayı bırakmak isteyen kişilere nikotin sakızları ve spreyleri vermektedir. 7 Şubat 2017 tarihli BBC news haberine göre Elektronik sigara içmek normal sigaraya göre %95 güvenli.

Antalya İlindeki Müşterilerimiz için Coil Çeşitleri

Coil, elektronik sigara içinde bulunan kilit sıvısını buharlaştırmaya yarayan parça olarak en sık değişim gerektiren parçadır. Bu parçanın kaliteli olması da cihazın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Antalya elektronik sigara firması olarak yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı yedek parçaları web sitemizde sizlere sunuyoruz.

Vaporesso Marka Ürünler Websitemizde

Firmamız, elektronik sigara alanında dünyaca ünlü Vaporesso firmasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Vaporesso ürünler oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olması ile bilinen bir elektronik sigara markasıdır.

Ayrıca web sitemiz üzerinden insomnia marka likitleri de bulabilirsiniz.